חברת גל קל מספקת פתרונות נגישות ושיקום לנכים ובעלי מוגבלות תנועה

תמיד אתכם בגובה העיניים

הסיפור שלנו

 
״גל- קל״ הוקמה כמפעל לייצור כיסאות שירותים ורחצה לפני למעלה מ-30 שנה ממתחילת פעילותה הובילה את שוק כסאות הרחצה מנירוסטה בישראל.
 
במהלך השנים הצלחנו לדייק את הצרכים השונים של הלקוחות שלנו, נולדה התובנה איפה ניתן בידע שנצבר אצלנו לסייע בבחירת מוצרי נגישות המיוצרים באירופה ובארה"ב ולהביא אותם ללקוחותינו בישראל. מאז אנו עוסקים כל העת בהרחבת מגוון המכשירים שיכולים לסייע, גם על ידי קשרים עם חברות מהעולם וגם על ידי שיפור הייצור. במקביל גם מגוון כיסאות הרחצה והשירותים הלך וגדל עם השנים.
 
כיום גל קל היא ספקית של משרדי הבריאות, הביטחון, הרווחה והחינוך. אנו מספקים ציוד לכל בתי החולים בארץ, למרכזי הסיעוד והשיקום, לבתי אבות וללקוחות פרטיים. 
 
על המפעל שלנו
 
גל קל מאמינה שבכל התאמת מכשיר, מתחילה מערכת יחסים. שמנו לעצמנו מטרה להתאים לכל אדם את המכשיר הנכון ביותר לו ולצרכיו האישיים, תוך השתפרות והתחדשות מתמדת ובשירות אדיב ומקצוענות המבקשת להתפתח וללמוד. מתוך אלה, נבנתה במפעלי גל קל מכלול לחדשנות שיוכל לייצר ולקדם מוצרים חדשים, להתפתח וכמובן לספק פתרונות ייחודיים לכל אחד ואחת. 

כיום, גל קל כוללת שני מרכזי ייצור: המפעל הראשי והמוקד השיווקי בקיבוץ נצר סירני במרכז הארץ והמפעל נוסף בקיבוץ דן בצפון. נוסף אליהם קיים מחסן חיפה והקריות. אנשי הצוות הטכני, אנשי השירות ומנהלי האזורים, עובדים בפריסה ארצית על מנת להבטיח מענה לכל לקוח ולכל תקלה. 
 
החזון שלנו
 
חברת גל קל מספקת פתרונות נגישות ושיקום לנכים ולבעלי מוגבלות תנועה. על פי תפיסת עולמנו, יש לבחון את צרכיו האינדיבידואליים של כל משתמש באחד ממוצרינו ולהציע לו פתרונות מתאימים לאותם צרכים, אנו לוקחים בחשבון גם את צורכי המטפל, על מנת להקל עד כמה שניתן את הליך השימוש במכשיר המותאם אישית.
כחברה עם ניסיון של מעל 30 שנה, גל קל מבקשת להתחדש בכל עת ולהציע נוחות מרבית משולבת בתחושת עצמאות וביטחון אישי במרחב עבור כל משתמש ומטפל. גל קל מסתייעת בצוותים מקצועיים ומיומנים של פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ואנשי מקצוע נוספים, העובדים יד ביד עם מערך הייצור והפיתוח של גל קל, למציאת פתרונות תומכים ומדויקים.
 

״גל-קל הייתה עבורנו הזדמנות מהרגע הראשון. הזדמנות לממש את השאיפות החברתיות שלנו בשילוב עם הזדמנות  העסקיות שלנו במקום שמאפשר לתמוך ולסייע ללקוחותינו. מאז אנו משקיעים רבות בלהקשיב לכם ולהתפתח בכוונה להגדיל את סל הכלים שלנו, כדי להיות טובים יותר עבורכם. גם אתר האינטרנט החדש, הוא המשך ישיר של הרצון להיות נגישים ככל האפשר, ולאפשר בפשטות המרבית את הגישה שלכם לכלל המידע. האתר מאפשר להסתכל עלינו מזווית של משתמש, של בן משפחה, של בעל מקצוע ושל איש רכש- כל אחד והדרך המתאימה לו. ברצוננו להיות זמינים אליכם כל העת וקשובים לכל בקשה, הצעה או רעיון חדש.

מטרתנו היא להמשיך ולספק פתרונות יצירתיים, בעזרת ייצור מדויק וייבוא של המכשירים המתאימים לכל אחד שמגיע אלינו. זאת, תוך מתן שירות אמין ויעיל, בגובה העיניים.״

דן אסף, חגי מן ויוש דניאל
חברי ההנהלה

הערכים שלנו

הכוכבים שלנו

השותפים שלנו

גאים לעבוד עם הספקים והחברות המתקדמות בעולם

צור קשר

הסתבכתם? צריכים עזרה? דברו איתנו!

אנחנו נשמח לעזור לכם להגיע לגורם הרלוונטי שיוכל לסייע לכם בכל הנושאים כגון יעוץ, הדגמות מוצרים, התאמות, תיקונים וכו’. תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות או להשאיר לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם במהרה.